درباره ما

گسترش صنعت IT و صنعت مخابرات در عصر حاضر بر كسي پوشيده نيست و يكي از پايه هاي اين صنعت، گسترش مباحث كامپيوتري و الكترونيكي در ميان مردم مي‌باشد. بي گمان گسترش روز افزون صنعت IT در هر كشوري يكي از مهمترين عوامل پيشرفت آن كشور است. ايده آل ترين هدف براي صنعت IT و مخابرات، آسانترين و سريعترين دسترسي هر فرد در سراسر دنيا به  اطلاعات و رفع نيازهاي خود از طريق ارتباطات مي‌باشد.

 

شرکت تلکام سافت (TelecomSoft) با هدف توسعه سیستم های مبتنی بر IT فعاليت خود را از سال 1380 آغاز نموده است و تابحال سیستم های نرم افزاری مختلفی در زمینه های مخابراتی و بانکی ارائه کرده است

 

این شرکت با تکیه بر دانش فنی پرسنل خود توانسته است کیوسک های متنوعی را در حوزه های مختلف و با نرم افزارهای مناسب جهت کاربردهای عمومی یا نیازهای خاص طراحی و ارائه نماید از آن جمله می توان به کیوسک های چند رسانه ای، بانکی، اطلاع رسانی و سیستم های کنترل مرکزی آنلاین (TMS) اشاره نمود.

 

سیستم های مونیتورینگ و کنترل مرکزی آنلاین، یکی از ابزارهای بسیار مهم مدیریتی برای کنترل و نگهداری شبکه های مرتبط با صنعت IT می باشد. شرکت تلکام سافت با ارائه راه حل های کامل و جامع و پیاده سازی آن در زمینه سیستم های مونیتورینگ و کنترل مرکزی آنلاین، ضمن افزایش قابل توجه عملکرد  شبکه های مختلف هزینه نگهداری را نیز کاهش می دهد .

نرم افزار های سفارش مشتری و نرم افزاهایی در حوزه مخابرتی از محصولات این شرکت می باشد

 

فعالیت در حوزه طراحی و تولید برد های سخت افزاری متنوع از دیگر فعالیت های شرکت می باشد .

تولید برد کیوسک ، برد تلفن همگانی ، کارتخوان اسمارت و ماژول های RFID از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد .

 

ساختار سازمانی شرکت تلکام سافت

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تلکام سافت (سال 1399) محفوظ می باشد.