انواع کیوسک

 

 کیوسک اطلاع رسانی 

كيــوسك هـاي اطلاع رسانـی، اطلاعات مفیــــد، کامل و گـوناگـونی را بـدون استـفاده از نیـــــــــروی انسانـی دراختیـار مـراجعیـــن قرار می دهند. این کیوسک ها می توانند در فرودگاه ها، ایستـگاه هـای متـرو، تـرمینــــال ها، ادارات، بانکها و سایر مکان های عمومی نصب شوند و اطلاعاتی که مورد نیاز مراجعین می باشد را دراختیار آنها قرار دهنـد. این کیـوسک ها نیازمنـد وجـود یک سیستـم مقاوم سخت افزاری و نـرم افـزاری با قابلیت های فــراوان و در عیــــن حال امـن می باشنــد. کیـوسک اطلاع رسانـی شرکت تلکام سافت علاوه بر زیبایـی و ظـرافت، بسیار مقاوم و محکم و مناسب برای نصب در مکان های عمومی است.

 

کیوسک مالتی مدیا

كيوسك مالتي مديا يكي از زمينـــه هاي فعاليت اين شركت در حوزه كيـــوسك هاي خود سرويس است. این کیوسک ها سرویس های مختلفی مانند اینترنت، تلفن، ایمیل و ویدئو کنفرانس را ارائه می کنند. کاربران با وارد کردن کارت تلفن همگانی سرویس های مورد نظر خود را دریافت می نمایند و هزینه سرویس از اعتبار کارت مشتری کسر می گردد.این کیوسک ها در سطح شهر نصب شده و خدمات متنوعی را به شهروندان ارائه می کند.

 

کیوسک بانکی (کیوسک بانک) 

كيـوسك هاي بانكي نسل جـديد، سرويـسهاي بانـكـي مختلفی را در شعب بانکی، سازمانهای مختلف و مکان های عمومی به مشتريان ارائه مي ‌دهنــــد. كيوسك بانک نيازمنـــد وجود يك سيستـــــم مقاوم سخت افزاري و نرم افزاري با قابليتهاي فراوان و در عين حال امن مي‌باشد. كيوسك بانكي شركت تلكام سافت شامل تجهيــــزات بانکی متنــــوع و مقاوم مانند کارت خوان موتور دار، پین پد بانکی، پرینتر رسیـد و بارکدخوان است كه ارائه سرويس هاي مختلف و متنـوع به مشتريان را امكان پذيــــر مي‌سازد.ارائـــــه سرویس های مبتنی بر کارت با دریافت رمز اول، سرویس های مبتنی بر حساب و سرویس های اینترنتی از آن جمله می باشد.نرم افزار ارائه شده روي اين سيستـم علاوه بر رعايت موارد امنيتي، سرويسهاي مختلفی را ارائه مي‌نمايد. 

 

  کیوسک فروش بلیت (TVM)

کیوسک فروش بلیت به منظور ارائه سرویس مختلفی مانند فروش بلیت، شارژ کارت های بلیت و فروش شارژ تلفن همراه طراحی و تولید شده است.بدین منظور دستـــگاه با دریافت کارت بانکی، اعتبـــار لازم را کســر نموده وسرویــــس مورد نظر مشتری را ارائه مینماید. باتوجه به ارتباط این کیوسک ها به شبکه بانکی ارائه سرویس های بانکی نیــــز امکان پذیر می باشد.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تلکام سافت (سال 1399) محفوظ می باشد.